Gwarancja jakości

Gwarantujemy wysoki poziom wykonywanej muzyki. Współpracujący z nami muzycy to osoby, które są godne zaufania i pomyślnie przeszły wielostopniowy proces rekrutacji, zgodnie ze standardami określonymi przez naszą dyrekcję artystyczną. To Artyści "przez duże A" - prezentują nie tylko wysoki poziom warsztatu, ale także cechuje ich rzetelność,  niezawodność, odpowiedzialność i etyka zawodowa.
Nasi Artyści grają dla Państwa podczas:
  • dni miast, festiwali, dożynek, koncertów sylwestrowych i karnawałowych,
  • wielu imprez okolicznościowych (m.in. z okazji Walentynek, Dnia Kobiet),
  • bankietów i recitali,
  • konferencji, imprez firmowych i promocyjnych,
  • obchodów rocznicowych i uroczystości rozdania nagród,
  • wystaw i wernisaży.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami oraz rekomendacjami innych Klientów. Mamy nadzieję, że dołączą Państwo do grona naszych stałych, zawsze zadowolonych i powracających Klientów.


Profesjonalne wsparcie artystyczne i marketingowe

Organizacja udanej imprezy muzycznej jest sztuką podejmowania trafnych decyzji na poziomie artystycznym i marketingowym. Nasza dyrekcja artystyczna otacza profesjonalną opieką każdego Klienta już od momentu otrzymania zapytania ofertowego. Po szczegółowej analizie potrzeb, prezentowana jest "szyta na miarę " oferta złożona.

 

Koordynowany przez nas na każdym etapie proces decyzyjny dotyczy nie tylko wyboru Artysty, instrumentarium i repertuaru, ale również dopasowania stylu do okoliczności i oczekiwań docelowego słuchacza.   

 

Działamy kompleksowo - każde wydarzenie przez nas organizowane może być dodatkowo, na życzenie Klienta, efektywnie promowane wśród największej grupy docelowych miłośników muzyki włoskiej w Polsce. 

 

Nasze wysokiej klasy realizacje artystyczne wspierają budowanie pożądanego wizerunku każdej instytucji, która z nami współpracuje.