Międzynarodowi Artyści, Najwyższej Klasy COVERBANDY

Artista Italiano też synonim wielobarwnej palety muzycznych stylów, głosów, dźwięków i emocji kreowanych w wielu językach. To profesjonalna wiedza i doświadczenie w obszarze organizacji i obsługi imprez z muzyką zagraniczną w Polsce.

 

Współpracujemy z różnorodnymi stylistycznie muzykami - polskimi i zagranicznymi wokalistami i instrumentalistami działającymi w Polsce. Posiadamy i stale rozbudowujemy obszerną bazę sprawdzonych artystów grających muzykę zagraniczną w Polsce - Amerykanów, Anglików, Brazylijczyków, Francuzów, Hiszpanów, Polaków, Rosjan, Włochów i nie tylko...których wielobarwne pod względem brzmienia występy dostarczają niezapomnianych wrażeń polskiej publiczności.

PIOSENKI ANGLOJĘZYCZNE

MUZYKA FRANCUSKA

MUZYKA Hiszpańska


Zrzeszamy sprawdzonych artystów grających muzykę zagraniczną w Polsce - Amerykanów, Anglików, Brazylijczyków, Francuzów, Hiszpanów, Polaków, Rosjan, Włochów i nie tylko...   

Nasza wieloletnia działalność na rynku muzyki zagranicznej w Polsce pozwala nam wierzyć, że kluczem do sukcesu jest elastyczność i unikatowe połączenie rzetelności w działaniu oraz artystycznego szaleństwa o wielobarwnej melodyjnej duszy.

 

Imprezy organizowane przez agencję Colorful Melodies przenoszą słuchaczy w świat zagranicznego jazzu, w romantyczną podróż w barwach muzyki francuskiej; porywają do tańca podczas kolorowego disco z lat '80 czy malują wielobarwną melodią gorące brazylijskie plaże...