Pragnę wyrazić swoje zadowolenie ze współpracy z członkami zespołu, którzy wykazali sie profesjonalizmem i doskonalym warsztatem muzyczno-wokalnym. Zespół stworzyl niezapomnianą i wyjątkową atmosferę, przenosząc jednocześnie widzów w świąteczną podróż po europejskich tradycjach muzycznych. Członkowie zespołu to ludzie pełni pasji i poczucia humoru. Z przyjemnością rekomenduję zespół, który postrzegam jako gwarancję doskonałej oprawy artystycznej oraz miłej profesjonalnej wspólpracy.

 

Dział Marketingu

Jesteśmy pod wrażeniem Państwa talentu, profesjonalizmu i wspaniałych aranżacji, którymi nas Państwo uraczyliście podczas koncertu. Jesteśmy zaszczyceni i dumni ponieważ Państwa koncert był niezwykły i niezapomnianym przeżyciem artystycznym w Bydgoszczy. To własnie takim artystom, działania Towarzystwa Polsko Włoskiego w Bydgoszczy, propagujące dialog polsko-włoski i kulturę włoską w Polsce, nabierają nowego znaczenia, gdyż to Państwo jesteście naszą wizytówką. Dzięki takim artystom, możliwe jest stworzenie włoskiego klimatu wszędzie tam, gdzie Państwo się znajdziecie, bez konieczności wyjazdu do Włoch. 

Prezes Fundacji

Piękna i rozsłoneczniona piosenka włoska w jazzowej interpretacji Ritmo Afinado wygrała wczoraj zdecydowanie z kapryśną polską pogodą, gromadząc komplet Publiczności. Gorące rytmy, znakomite utwory – w tym przepiękne „Ritmo e Parole” czy słynne „Estate”, a do tego stylowe wykonanie i znakomity kontakt z Publicznością grającego na gitarze i dysponującego lirycznym głosem lidera zespołu [...]

 

Właściciel Klubu

Mieliśmy przyjemność na Nowym Świecie Muzyki współpracować z Agencją Artystyczną Artista Italiano. 15 lipca 2017 roku odbył się na Nowym Świecie Muzyki event: Muzyka i Teatr - Włoski koncert i Spektakl "Rio". Organizacja wieczoru odbyła się w sposób bardzo profesjonalny, artyści byli w pełni przygotowani do występu. Sam występ przebiegł bardzo dobrze, goście byli bardzo zadowoleni. Polecamy współpracę z Agencją Artista Italiano oraz Francesco Chiarini. 

 

Manager Klubu